Medikal & Eczane Kanalı

Silikon ayak sağlığı destekleyici ürünler, ayak sağlığı ve bakımı kozmetik ürünleri ve yüksek kalite ergonomik tabanlıklar ile medikal ve eczane kanalı profesyonelleri ve müşterilerinin hizmetindeyiz.

Devamını Görüntüle…

Ayak Sağlığı Merkezleri

Silikon ayak sağlığı destekleyici ürünler, ayak sağlığı ve bakımı kozmetik ürünleri ve yüksek kalite pensler ile ayak sağlığı merkezi profesyonellerinin ve müşterilerinin hizmetindeyiz.

Devamını Görüntüle…

Güzellik Merkezleri & Salonları

Ayak sağlığı ve bakımı kozmetik ürünleri, yüksek kalite pensler ve makaslar  ile ayak sağlığı merkezi profesyonellerinin ve müşterilerinin hizmetindeyiz.

Devamını Görüntüle…

Askeri Malzeme Kanalı

Ayak sağlığı ve bakım ürünleri, yüksek kalite ergonomik tabanlıklar ve askeri tekstil ürünleri ile tedarikçilerimizin ve mehmetçiklerimizin hizmetindeyiz.

Devamını Görüntüle…

Lostra Kanalı

Ayak & Ayakkabı bakım ürünleri ve yüksek kalite ergonomik tabanlıklar ile lostralar ve müşterilerinin hizmetindeyiz.

Devamını Görüntüle…

Dış Ticaret (B2B)

Farklı sektörlerin ihtiyacı olan; askeri tekstil malzemeleri, medikal el aletleri, medikal malzemeler, spor malzemeleri ve diğer ürün gruplarının; başta Pakistan olmak üzere, Çin, AB ülkeleri, A.B.D. ve diğer ülkelerden ithalat yoluyla, firmalara yurt dışından tedarik hizmeti; ve ülkemiz ekonomisinin bel kemiği KOBİ’lerin ürünlerinin, yurt dışı pazarlara ulaşmasını sağlamak üzere B2B hizmeti vermekteyiz.

Devamını Görüntüle…

+90 232 421 88 76

Bizimle İletişime Geçin.